روش صحیح استفاده از اکسیدان پیگار برای رسیدن به بهترین رنگ مو در این مطلب شرح داده شده است. همانطور که می‌دانید اکسیدان‌ها فعال کننده‌های رنگ مو هستند که به وسیله ترکیب شدن با رنگ مو روند رنگ آمیزی موها را میسر می‌نمایند. در هر نوع اکسیدان یک درصد خاصی از ماده پراکسید هیدروژن وجود دارد که به منظور هدف خاصی در نظر گرفته شده است. لذا باید نوع و درصد اکسیدان را با توجه به نیازتان در نظر بگیرید. در این مطلب به این موضوع خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید : فروش عمده رنگ مو پیگار با قیمت اقتصادی/ ثبت سفارش سریع از طریق سایت ایراندخت

انواع شماره‌های اکسیدان پیگار

این محصول بی نظیر مانند سایر اکسیدان‌ها در شماره بندی متفاوت تولید و عرضه می‌گردد که هرکدام برای استفاده خاصی در نظر گرفته شده است:

اکسیدان 10 یا 3%: این نوع اکسیدان قدرت روشن کنندگی محدودی در حد نیم درجه داشته و عموماً برای تیره کردن مو، رنگ های نیمه دائمی یا ایجاد تناژ رنگی در موها کاربرد دارد.

نوع 20 یا 6% : در رنگ آمیزی موها به شکل معمول و در حد 1 الی 2 درجه روشن کردن و پوشش دادن به موهای سفید کاربرد دارد.

اکسیدان 30 یا 9% : این نوع اکسیدان تا 3 درجه موها را روشن‌تر نموده و جهت رنگ‍‌های بلوند کاربرد بیشتری دارد.

اکسیدان 40 یا 12% : در هنگام دکلره کردن مو از این نوع اکسیدان استفاده می ‌شود؛ زیرا قدرت روشن کنندگی فوق العاده بالایی دارد و می‌تواند تا 5 درجه موهای شما را روشن نماید .

روش صحیح استفاده از اکسیدان پیگار

انتخاب درصد و مقدار مناسب اکسیدان پیگار

با توجه به رنگ مویی که انتظار دارید در نهایت داشته باشید باید اکسیدان مناسبی را برای فرآیند رنگ کردن موها انتخاب نمایید. در واقع باید به نوع و رنگ پایه موها توجه نمایید. مثلاً اگر موهای سفید دارید، برای کاور بیشتر آنها باید از اکسیدان پیگار 6 درصدی استفاده کنید و یا برای دکلره کردن موها باید از اکسیدان 12 درصد استفاده نمایید. به کار بردن مقدار مناسب اکسیدان در ترکیب رنگ مو نیز از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا در نتیجه کار تاثیر مستقیم دارد. در تهیه مخلوط رنگ مو و اکسیدان عموماً نسبت ترکیب به صورت 1 به 1 یا 1 به 1.5 می‌باشد. منظور یک قسمت رنگ مو و یک یا یک و نیم قسمت اکسیدان می‌باشد. این نسبت بسته به دستورالعمل سازنده رنگ مو تفاوت دارد که عموماً این دستورالعمل روی بسته بندی محصول درج می‌گردد.

با توجه به اینکه فرآیند رنگ آمیزی موها حساس بوده و در صورت استفاده از محصولات بی‌کیفیت یا استفاده نادرست می‌تواند به موها آسیب برساند؛ لذا سعی کنید از رنگ مو، اکسیدان و پودر دکلره با کیفیت استفاده نمایید. همچنین اگر می‌خواهید موهای خود را تا درجات بالا روشن نمایید یا تمایل به دکلره کردن کامل موهایتان را دارید؛ سعی کنید این کار را به کمک یک آرایشگر حرفه‌ای انجام دهید تا به موهایتان آسیبی وارد نشود.

بیشتر بخوانید : فروش عمده رنگ مو پیگار/ خرید عمده و ارزان از پخش عمده ایراندخت/بهترین شرایط

خرید عمده اکسیدان پیگار از مرکز پخش ایراندخت

همانطور که ذکر شد تفاوت اکسیدان‌ها در قدرت روشن کنندگی و میزان تاثیر آنها در فرآیند رنگ آمیزی موها می‌باشد. در نهایت باید بگوییم اینکه چه اکسیدانی مناسب است کاملاً به نوع مو، شرایط مو و نتیجه مورد انتظارتان دارد. سعی کنید دستورالعمل‌های محصول را به دقت مورد توجه قرار داده و در صورت نیاز از یک آرایشگر حرفه‌ای کمک بخواهید. در پایان قابل ذکر است که یکی از بهترین اکسیدان‌های موجود در بازار ایران، اکسیدان پیگار می‌باشد که خرید عمده این محصول با قیمت مناسب و کیفیت بالا از طریق مرکز پخش عمده ایراندخت امکانپذیر می‌باشد.

تماس بگیرید

مشاوره کاملاً رایگان است!


تماس در واتس اپ

اکسیدان پیگار با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت از کجا بخریم؟

یکی از بهترین اکسیدان‌های موجود در بازار ایران، اکسیدان پیگار می‌باشد که خرید عمده این محصول با قیمت مناسب و کیفیت بالا از طریق مرکز پخش عمده ایراندخت امکانپذیر می‌باشد.

اکسیدان سه درصد چه ویژگی هایی دارد؟

این نوع اکسیدان قدرت روشن کنندگی محدودی در حد نیم درجه داشته و عموماً برای تیره کردن مو، رنگ های نیمه دائمی یا ایجاد تناژ رنگی در موها کاربرد دارد.

پانوشت : اکسیدان پیگار، خرید عمده رنگ مو پیگار، فروش عمده اکسیدان پیگار، نمایندگی محصولات پیگار در ایران

4/5 - (1 امتیاز)